E-interjeras.lt

www.e-interjeras.lt
Tinklaraštis apie interjerą bei asmeninis darbų portfolio.
Tinklaraštis apie interjerą bei asmeninis darbų portfolio.

Ar sekcijos išėjo iš mados?

Kas yra sekcija? Tai svetainės korpusinių baldų komplektas, kurį dažnai sudaro uždaros žemos ir aukštos spintelės, letynos ir rečiau - komodos. Mano gilioje vaikystėje jos buvo laaabai populiarios! Atrodytų, kad jas jau visi užmiršome ir projektuojamės svetainės baldus patys ar su baldininkais/dizaineriais, tačiau sekcijos yra vis dar gerai parduodamos.

vasario 22, 2018

Lietuvės namų dekoro detalių verslas jungia Maroką ir Lietuvą

Mano Instagram sekėjai jau matė, kokį gražų kilimą gavau dovanų iš Tomos - 1000-welcomes.com įkūrėjos. Jaučiu pareigą papasakoti apie jos smulkų verslą ne dėl to, kad mano namuose puikuojasi jos dovana, bet dėl to, jog pati Toma, vystydama šį verslą, padeda vietiniams kooperatyvams gauti sąžiningą atlygį už savo rankų darbą.

vasario 20, 2018

Dinamiškas ir jaukus 35 kv.m butas Maskvoje

Kiek teko matyti interjerų Maskvoje, nei vienas nebuvo panašus į šį. Jeigu tektų jį apibūdinti vienu žodžiu, tai turbūt būtų SKANU. Žinau, kad tai neteisingas apibūdinimas interjerui, bet nieko negaliu padaryti - mintyse sukasi pastarasis žodis ir viskas!

vasario 15, 2018

Spalvotos ir tapetuotos lubos - mėgstantiems išskirtinumą!

Leiskit, atspėsiu. Turbūt įsirenginėjant savo būstą, net nekilo mintis apie spalvotas ar tapetuotas lubas? O kam, sakysite? Juk balta spalva yra pats geriausias sprendimas luboms! Taip, jeigu norite nueiti lengviausiu ir saugiausiu keliu ir ne, jeigu trokštate išskirtinumo.

vasario 13, 2018

Kristinos P. (Ant medinės lentelės) svajonių virtuvė A-Z

Vos prieš porą mėnesių persikraustėme į savo namus. Kai pirkome būstą, gavome plikas sienas, todėl reikėjo galvoti apie viską nuo sienų spalvos iki baldų. Man, kaip receptų kūrėjai ir maisto blogerei, virtuvė buvo pati svarbiausia užduotis – juk čia praleidžiu labai daug laiko! Dabar, kai jau kelis mėnesius gaminu savo naujoje virtuvėje, galiu drąsiai teigti – gerai pavariau.

vasario 8, 2018

10 Instagram paskyrų, kurias verta sekti #2

Po pirmosios temos apie Instagram paskyras, kurias rekomenduoju sekti, praėjo jau daugiau nei metai. Per tą laiką atsirado naujų paskyrų, kurias mielai rekomenduosiu jums bei trumpai papasakosiu, kuo kiekviena jų patinka ir įkvepia.

vasario 6, 2018

Kuris lovos tipas jums tinkamiausias?

Dirbdama su klientais pastebiu, jog dažnas miegamojo interjerui skiria labai mažai dėmesio, tuo labiau - lovai. Jau įprasta sulaukti atsakymo, jog šiam baldui klientas neturi jokių reikalavimų. O be reikalo, nes nusipirkę bet kokią lovą galite nusivilti tiek jos funkcionalumu, tiek dizainu. Šiame straipsnyje supažindinsiu su trimis pagrindiniais lovų tipais, kurie turi įtakos erdvės išnaudojimui.

vasario 1, 2018

Minkštas lovos galvūgalis bei visa siena!

Turbūt nesuklysiu sakydama, jog minkštas lovos galvūgalis atrodo žymiai jaukiau nei, tarkim, medinis ar kai jo visai nėra. Klasikiniuose ar modernios klasikos namuose turbūt neįmanoma įsivaizduoti miegamojo be minkšto galvūgalio, bet modernaus interjero šalininkai taip pat gali pasidžiaugti jiems pritaikytais sprendimais.

sausio 30, 2018

Maži daiktai - dideli pokyčiai. 3 butų Lietuvoje pavyzdžiai.

Namų aksesuarai - tai viena labiausiai pastebimų ir lengviausiai keičiamų detalių, norint jaukesnės aplinkos ar pokyčių. Viena dažniausių problemų, su kuriomis susiduria naujakuriai, besinuomuojantys būstą ar netgi seniai savame būste gyvenantys žmonės - jaukumo trūkumas. Kita problema, kylanti dažniausiai moterims, kaip atnaujinti interjerą, neišleidžiant didelės sumos pinigų?

sausio 25, 2018

Eukaliptai interjere - itin stilinga dekoro detalė

Eukaliptai pastaruosius kelis metus išgyvena tikrą pakilimą. Jie ypač mėgiami vestuvių dekoravime ir vis dažniau naudojami namų dekorui. Jau įprasta eukalipto šakeles merkti į stiklines vazas, kuriose jie atrodo geriausiai, tačiau pasitaiko ir kitokių panaudojimo būdų. Matysite sienų dekoro eukaliptais pavyzdį, jau nekalbu apie stalo ar kitų daiktų (pvz. veidrodžio) dekoravimą.

sausio 23, 2018

230 kv.m namas Jungtinėse Valstijose 2 šeimoms

Visų pirma pamačiau nuotraukas. Patiko. Tuomet peržiūrėjau planus ir susimąsčiau. Mačiau dvi virtuves skirtinguose aukštuose, kelis miegamuosius bei svetaines ir pagalvojau, kad galbūt atskiruose aukštuose gyvena vaikai ir tėvai. Po to perskaičiau aprašymą ir mano tvirtinimai iš dalies pasitvirtino. Nežinau, ar šeimas jungia kraujo ryšys ar tik bendra erdvė, bet būčiau linkusi manyti.

sausio 18, 2018

Shop the look - Marokas ir Boho svetainėje!

Mėgstu Shop the look, t.y. nuskopijuok kambarį rubriką. Man pačiai įdomu, kur rasiu panašias detales ir baldus ir ar pavyks iš jų atkurti panašų vaizdą, kaip paveiksliuke. Šį kartą, galite nusikopijuoti jaukų, Maroko + Boho stiliaus interjerą. Jaukumą kuria pintos medžiagos, o pats interjeras lengvutis ir šviesus - manau puikiai tinkantis lietuvių skoniui!

sausio 16, 2018

5 minkštų baldų kombinacijos mažoje svetainėje

Panagrinėsiu 13 kv.m uždarą kambarį, kuris turi langą su balkonu ir yra bute. Dažniausiai būna taip, kad ten, kur atsidaro balkono durys, projektuojama TV zona, o priešais - sėdėjimo zona. Visada yra specifinių situacijų, mažesnių/didesnių kambarių, kitokių norų, tad nepriimkite šių variantų, kaip taisyklės. Noriu parodyti galimų minkštųjų baldų išdėstymo variantų minusus ir pliusus.

sausio 11, 2018

Kodėl skandinaviškas stilius tampa keiksmažodžiu?

Kai išgirstu ar pamatau žodžius "skandinaviškas stilius" ar "skandinaviškas interjeras", dažniausiai lieku nusivylusi ir šiek tiek pikta. Šias žodžių kombinacijas naudoja visi, kas tokias girdėję ir viskas tapo taip iškreipta, kad vos ne kiekvienas pardavinėjamas butas ar rodomas interjeras yra vieno ir to paties stiliaus, kai taip tikrai nėra.

sausio 9, 2018

Plytelės aplink židinį - kitokia židinio apdaila

Kai reikia apsispręsti, kokią židinio apdailą rinktis, dažnas renkasi akmenį, klinkerio plyteles arba formuoja apdailą iš gipso kartono, o po to jį nudažo. Plytelės aplink židinį - labai retai matomas sprendimas, tad ieškantiems išskirtinumo tai puiki išeitis.

sausio 2, 2018

Erika Valiukaitė - namų aplinkos kūrimas man tarsi terapija!

Erikos namų detales pastebėjau Instagram'e ir nesusilaikiau nepaprašiusi pasidalinti išsamiau, kaip sekėsi sukurti tokius jaukius namus. Nuolat ištariu "kaip gražu", kai pamatau dar vieną jos namų nuotrauką. Manau, patiks ir jums!

gruodžio 21, 2017

2018 m. Pantone spalva - ultra violetinė

Kiekvienais metais Pantone skelbia metų spalvą. 2018 metų spalva - ultra violetinė ir tai yra pati blogiausia spalva, kurią atsimenu iš visų pastarųjų 5 metų. Mano subjektyvia nuomone, tai yra pati nedėkingiausia spalva interjerui. Vestuvėms ji puikiai tinka ir ją ypatingai mėgsta jaunavedžiai, tačiau interjere violetinė atrodo, švelniai tariant, nekaip.

gruodžio 19, 2017

Kaip išsirinkti valgomojo stalą?

Artėja bene pačios gražiausios metų šventės, kurių metu susirinks šeimos nariai ir kartu sės prie stalo. Kodėl gi nepakalbėjus apie tai, kaip išsirinkti valgomojo stalą ir į ką atkreipti dėmesį, kad pirkinys būtų ne tik gražus, bet ir praktiškas?

gruodžio 14, 2017

Prasminga dovana ir interjero detalė

Ar teko sukti galvą nežinant, ką padovanoti artimajam / bičiuliui / draugui ar net kolegai? Turbūt taip :) O ar norisi padovanoti kažką prasmingo, o ne tai, kas jau kitą dieną atsidurtų giliai spintoje? Greičiausiai, būtų visai neblogai, jeigu tas žmogus jums rūpi. Galų gale, tokią dovaną galite pasidovanoti SAU! Turiu jums pasiūlymą - tai odiodi.lt pagalvėlės su įvairiausiais užrašais.

gruodžio 12, 2017

Dovanų rinkiniai Kalėdoms iš Berry baldai

Jeigu galvoje tuščia ir nežinote, ką dovanoti artėjančių švenčių proga, Berry baldai pasistengė ir sugalvojo tai už jus. Daugiau nei 50 rinkinių, suskirstytų pagal kategorijas: pokalbiams, mėgstantiems gaminti, namų jaukumui, vonios mėgėjams ir mažiesiems herojams. Man, žinoma, labiausiai patinka rinkiniai, skirti namų jaukumui kurti :)

gruodžio 7, 2017